WYDAWNICTWO PRASOWE – DZIAŁ HANDLOWY -STAŁA PRACA PON-PT

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polska Press Grupa Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

 

Numer jeden na rynku medialnym, największy wydawca prasy regionalnej i lider w Internecie – to MY 🙂 Polska Press Grupa – Bydgoszcz

Poszukujemy osób ambitnych na stanowisko SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM 

 

Obowiązki:

 

 • sprzedaż powierzchni reklamowych w naszych tytułach prasowych (m.in. Gazeta Pomorska, Express Bydgoski) i na naszych stronach internetowych 
 • kontakt z klientem biznesowym
 • doradztwo w zakresie marketingowo-wizerunkowym 

  

Aplikuj do nas jeśli:

 

 • masz wykształcenie minimum średnie
 • jesteś komunikatywny
 • masz pozytywne nastawienie
 • lubisz pracę z ludźmi
 • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku

 

 

 • podstawa + wysokie premie + bonusy
 • codzienne konkursy – nagrody finansowe, szybsze wyjścia z pracy – nasi handlowcy średnio kończą pracę o 13 a my tak i tak płacimy za całe 8 godzin
 • wolne weekendy i święta 
 • bardzo dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej w samym centrum miasta (tramwaj i autobus) 
 • indywidualne podejście do pracownika (przy doborze proponowanego przez Ciebie dodatku bierzemy pod uwagę Twoje zainteresowania i tematykę związaną z doświadczeniem zawodowym)
 • zwrot kosztów dojazdu do firmy

Wyślij CV już dziś ta chwila może zmienić Twoje życie 😉

Wysyłając do Nas swoją aplikację akceptujesz poniższe informacje:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672) przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 240 – pokaż numer telefonu – 8 (dalej: „my” lub „Polska Press”). 

Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa dodatkowych danych, o które zapytujemy w formularzu, wówczas będziemy mogli wykorzystać te informacje w procesie rekrutacji. Ponadto, jeżeli wyrażą Państwo dodatkową zgodę, będziemy wykorzystywać Państwa dane na potrzeby przyszłych rekrutacji. 

W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. 
Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie Informacyjnej dostępnej na w w w. polskapress.pl/pl/kariera/nota. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polska Press Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych żądanych przez Polska Press Sp. z o.o., dla potrzeb rekrutacji. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji*. 

*w przypadku wyrażenia zgody będziemy wykorzystywać Państwa dokumenty aplikacyjne w naszych rekrutacjach mających miejsce w okresie jednego roku od dnia złożenia przez Państwa dokumentów.