Trener personalny w Mrs.Sporty

Branża: Inne
Pracodawca: Mrs.Sporty
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Jesteś Trenerem Personalnym, Fizjoterapeutą lub Dietetykiem z uprawnieniami trenerskimi? Świetnie! Dołącz do nas!

Klub MRS.SPORTY to sieć niemieckich klubów fitness dla kobiet w każdym wieku. Oferujemy metodę treningową oraz żywieniową odpowiednią dla kobiet w każdym wieku.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie treningu interwałowego
• Indywidualna opieka podczas prowadzenia treningu oraz spotkań z Klubowiczkami Mrs.Sporty
• Pozyskiwanie nowych klientów poprzez różne formy działań promocyjnych
• Prowadzenie konsultacji i sprzedaż członkostw
• Realizacja zadań administracyjnych, również na komputerze
• Dbanie o estetykę i czystość klubu

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
• Uprawnienia i doświadczenie trenerskie w obszarze sportu
• Obsługa Klienta
• Zainteresowanie sportem oraz zdrowym stylem życia
• Umiejętności organizacyjne
• Komunikatywność

Jako Mrs.Sporty oferujemy Ci:
• Rozwojowe szkolenia w Akademii Mrs.Sporty
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wymianę doświadczeń z innymi trenerami marki Mrs.Sporty
• Zróżnicowaną, ciekawą, pasjonującą i dającą satysfakcję pracę w energicznym zespole.

Jeśli chcesz stać się częścią marki Mrs.Sporty prześlij swoje aktualne CV na adres e-mail. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dołączenie w stopce CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Kontakt:
ul. Bulwar Dedala 20B
Wrocław
Email: club680@club.mrssporty.pl