Telemarketer | Umowa o pracę | Bez sprzedaży przez tel

Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Poznań, Luboń,
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

W związku z otwarciem nowego, ładnego i przestronnego oddziału naszej Firmy w Luboniu, bardzo blisko Poznania, zatrudnimy osoby do telefonicznego umawiania spotkań.
Idealna praca dla osób nieco starszych oraz studentów oraz wszystkich chętnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– telefoniczne kontaktowanie się z potencjalnymi klientami celem umówienia na spotkania,
– udzielanie klientom wszelkich niezbędnych i rzetelnych informacji,
– rzetelna obsługa telefoniczna przyszłych i obecnych klientów firmy,
– informowanie klientów o produktach, usługach i promocjach,
– godne i profesjonalne reprezentowanie interesów firmy w czasie wykonywanych rozmów.

OFERUJEMY:

– super warunki do pracy
– wspaniała atmosferę w zżytym zespole
– umowę o pracę
– regularnie wypłacane wynagrodzenia
– premie od wyników
– szkolenia
– możliwość awansu w ramach organizacji

NASZE OCZEKIWANIA:
– Pozytywne nastawienie, – Dobra dykcja i miły głos, – Chęci do nauki i rozwoju,
– Komunikatywność oraz umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi,
– Zaangażowanie w wykonywaną pracę, – Nastawienie na długofalową współpracę, – Znajomość podstawowej obsługi komputera,
!!! Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center lub obsłudze Klienta (mile widziane, ale niewymagane – wszystkiego nauczymy na miejscu!:))
Jeśli posiadasz te cechy lubisz rozmawiać, chcesz spróbować czegoś nowego, a może zdobyć bogate doświadczenie w kontaktach z klientami to odpowiedz na Nasze ogłoszenie! 🙂

Zatrudniamy osoby w każdym wieku, mile widziani uczniowie, studenci, renciści, emeryci – możliwość pracy w indywidualnym grafiku.
Prosimy o przesłanie CV tylko osoby zdecydowane na podjęcie pracy!