Telefoniczny Doradca Klienta Indywidualnego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: TDKI/13/06
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Obowiązki:

– Sprzedaż usług i produktów naszego Klienta
– Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
– Dbanie o dobry wizerunek firmy
– Praca poniedziałek-piątek w godzinach zmianowych oraz soboty

Wymagania:- Nienaganna dykcja
– Zaangażowanie, nastawienie na współpracę
– Podstawowa znajomość obsługi komputera