Stażysta w Dziale Finansowym (Skarbiec)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: INEA S.A.
Miejsce pracy: Poznań / Wysogotowo
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • współpraca z brokerem w zakresie likwidacji szkód (pośrednictwo w sporządzaniu i wysyłaniu dokumentacji do brokera)
  • wsparcie działu Skarbca w bieżących zadaniach
  • sporządzanie raportów na potrzeby działu

Sprawdź, czy pasujesz do tego stanowiska:

  • jesteś studentem III, IV lub V roku (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • posiadasz bazową wiedzą z zakresu finansów i interesujesz się tą tematyką
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną i samodzielną
  • jesteś dyspozycyjny w stopniu umożliwiającym odbycie stażu w wymiarze około 60 – 70 godzin (preferowane osoby z dyspozycyjnością dwa pełne dni w tygodniu)
  • płatny staż
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć na uczelni
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie
  • samodzielne zadania rozwijające Twoje umiejętności
  • darmowy dojazd do miejsca pracy firmowym autobusem

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.