Statysta

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: AHNTECH, INC.
Miejsce pracy: Hohenfels
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

AHNTECH to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem z zakresu dostaw usług i sprzętu dla US Army stacjonującej na całym świecie. 

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko statysta posiadających umiejętność komunikowania się w jednym z następujących języków: niemiecki, rosyjski, angielski, czeski.

Osoby biorące udział w tym projekcie będą miały za zadanie odgrywać role ludności cywilnej na obszarach objętych konfliktem, tzw. Civilians on the Battlefield (COB). Dzięki temu możemy zapewnić armii USA bardzo realistyczny scenariusz i idealne przygotowanie dla żołnierzy. Naszym celem jest zapoznanie żołnierzy z językiem, religią, zwyczajami i obyczajami obcych kultur w różnych krajach, w których będą stacjonować.

Ćwiczenia wojskowe zaczynają się w lipcu 2018 roku i potrwają w regularnych odstępach do lipca 2019 roku. Jeden cykl trwa 3 tygodnie podczas, których w specjalnie zaprojektowanej wiosce na terenie treningowym US Army w Hohenfels, statyści będą odgrywać przydzielone im fikcyjne role. Każdy otrzyma również odpowiedni do danej sytuacji strój. Jednocześnie przez cały ten okres statyści będą mieszkać na terenie bazy wojskowej oraz otrzymają wyżywienie. 

Warunki uczestnictwa:

Każda osoba chcąca wziąć udział w tym projekcie musi być pełnoletnia i posiadać ważne dokumenty. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. 

Więcej informacji otrzymają Państwo po przesłaniu aplikacji.

Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone, poinformujemy Cię na około 8 tygodni przed rozpoczęciem pierwszego ćwiczenia.

Dziękujmy bardzo za zainteresowanie i czekamy na Twoje zgłoszenie online.