Sprzedawca w branży odzieżowej

Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Sprzedawca/asystent sprzedawcy do salonu z odzieżą męską

Zatrudnię osobę na stanowisko sprzedawcy do salonu z ekskluzywną odzieżą męską.

Zakres obowiązków:

– profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

– obsługa kasy fiskalnej oraz przyjmowanie płatności

– aktywna sprzedaż oferowanych produktów

– utrzymanie czystości na sali sprzedaży

– dbanie o właściwą ekspozycję sklepu

Od osoby na tym stanowisku wymagamy:

– dyspozycyjności

– punktualności

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów

– umiejętności pracy w zespole

– umiejętności organizacji pracy własnej

– wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych

– mile widziani studenci (zarówno studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych).

Atutem kandydata będzie:

– doświadczenie na stanowisku sprzedawcy

Oferujemy stałą pracę z możliwością dalszego rozwoju zawodowego.

Praca w samym centrum Poznania.

Prosimy o przesyłanie CV tylko w formie PDF.

Kontakt:
Podgórna 4
Poznań
735976322
Email: info@shopmiler.com