SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KAMPANII I REKLAMY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Gazeta Przekrój Gospodarczy
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Gazeta Przekrój Gospodarczy w połączeniu z Polską Agencją Promocji Biznesu poszukuje nietuzinkowych osób, pełnych pasji i zaangażowania w budowanie wizerunku nowo powstających, jak i istniejących firm na rynku polskim i zagranicznym

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z przedsiębiorcami,
  • prowadzenie rozmów handlowych;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • umiejętność przygotowywania ofert/prezentacji handlowych
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami, zawieranie umów oraz nadzór nad ich realizacją;
  • obsługa oraz budowanie trwałych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w dziale handlowym B2B;
  • chęć nauki w poznawaniu świata mediów;
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista i kreatywność;
  • energia w działaniu, życiowy optymizm;
  • dobra organizacja pracy, rzetelność;
  • atutem będzie znajomość j.obcego;
  • miele widziani studenci oraz osoby w wieku 40+

  • ciekawą i rozwijającą pracę w ogólnopolskim portalu gospodarczym, prasie i iTV
  • ambitne zadania i potrzebne wsparcie,
  • umowa o pracę (podstawa + premia i prowizja)
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • dostęp do narzędzi i szkolenia,
  • pracę w zgranym, energicznym zespole,
  • ścieżka kariery i adekwatne wynagrodzenie podstawowe z premią,
  • udział w ciekawych projektach marketingowych,
  • Stałe godziny pracy od 8.00 do 16.00, wolne weekendy