Specjalista ds. kontaktu z klientem – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polska Press Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Nakło, Szubin, Koronowo, Świecie,
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Opis firmy:

Szukasz stabilnej pracy, w której będziesz mógł się rozwijać i awansować na wyższe stanowisko?

Zależy Ci na pozytywnej atmosferze, jasno określonych celach i atrakcyjnym wynagrodzeniu (podstawa + premia zależna od wyników)?

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Z tytułami prasowymi jesteśmy obecni w całej Polsce gdzie wydajemy 20 dzienników regionalnych m.in. Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości Toruńskie.

Zadania:

* udział w dodatkach tematycznych ukazujących się na łamach dzienników

* współpraca z nowymi i stałymi Klientami

* przedstawianie rozwiązań reklamowych i doradztwo w zakresie działań marketingowych i reklamowych

Oferujemy:

* indywidualne podejście do pracownika (przy doborze  proponowanego przez Ciebie dodatku bierzemy pod uwagę Twoje zainteresowania i tematykę związaną z doświadczeniem zawodowym)

* jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego

* możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań

* stałe godziny pracy: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, żadnych nadgodzin)

przejście na umowę o pracę maksymalnie po 3 miesiącach z możliwością skrócenia tego czasu do 2 miesięcy

* profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu produktu i technik sprzedaży

* pracę w samym centrum Bydgoszczy (doskonałe połącznie komunikacyjne z pobliskim miejscowościami, 10 minut na pieszo od dworców PKP i PKS)

Masz doświadczenie w sprzedaży – świetnie! Twoje umiejętności z pewnością Ci pomogą.

Nie pracowałeś nigdy w charakterze handlowca – bądź spokojny, wszystkiego Cię nauczymy.

Wyślij już dziś CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Im szybciej prześlesz swoje CV, tym prędzej będziemy w stanie zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną.