Specjalista ds. IT

Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Warszawa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

WYDAWNICTWO POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Specjalista infrastruktury IT

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

Pełnienie stałej opieki technicznej nad infrastrukturą IT

Administrowanie środowiskiem platformy Windows/Linux

Administrowanie siecią spółki.

Rozwiązywanie problemów sprzętowych (serwery, stacje robocze)

Instalowanie i konfiguracja nowego sprzętu i oprogramowania

Wspieranie użytkowników w zakresie zagadnień IT

Zarządzanie sprzętem IT

Tworzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów

Podstawowa wiedza z zakresu systemów i technologii bezpieczeństwa IT

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych

Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów.

Samodzielność w działaniu

Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

Znajomość funkcjonowania usług: AD, WSUS,  DHCP,  DNS,  FTP,  SAMBA, VPN, MYSQL, HYPERV

Podstawowa znajomość programowania w języku PHP

Mile widziana znajomość platformy sklepowej Prestashop

Dobra organizacja pracy własnej

Umiejętność pracy pod presją czasu

Komunikatywność

Oferujemy:

samodzielną, kreatywną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne warunki pracy

przyjazną i motywującą atmosferę

Kontakt:
Sienna 73
Warszawa
Email: rekrutacjawydawnictwoit@gmail.com