Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Pracodawca: KREDYTY KONSUMPCYJNE RAFAŁ GOLIS
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Jesteśmy pośrednikiem Banku tworzącego wiodący systemu ratalny na polskim rynku finansowym. W związku z wprowadzeniem nowych produktów do naszej oferty  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Kredyty Ratalne

Miejsce pracy : woj.wielkopolskie,

Zadania:

– Regularne wizyty handlowe na terenie obsługiwanego regionu

– Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa w całym procesie sprzedażowym

– Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

– Przygotowywanie ofert handlowych

– Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku

– Analiza rynku konkurencji

– Raportowanie wyników pracy

– Kreowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

– Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży  produktów finansowych

– Determinacja w realizacji celów sprzedażowych

– Umiejętność autoprezentacji, elokwencja, empatia

– Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

– Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie

– Prawo jazdy kat. B

– Obsługa MS Office

Oferujemy:

– Zatrudnienie na umowę o pracę

– Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

– Pakiet szkoleń produktowych oraz wsparcie w pracy terenowej

– Bliska współpraca z pozostałymi pracownikami

– Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

– Pracę w przyjaznej atmosferze, w ambitnym zespole ( bez korporacyjnego traktowania )

663134946
Email: rafalgolis@wp.pl