Recepcjonista/ka hotelowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Sopocki Zdrój
Miejsce pracy: Sopot
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Opis firmy:

Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój to dynamicznie rozwijający się obiekt, który zachwyca swoim położeniem. Bistro Wielkie Stoły to atrakcja, która odróżnia nas od innych hoteli.

Jeśli chcesz pracować w miłym i zgranym zespole to ta oferta jest dla Ciebie, ponieważ właśnie teraz poszukujemy osoby na stanowisko recepcja

Oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnego usposobienia
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Orientacji na wysoką jakość obsługi gości
  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Uprzejmości i nastawienia na zadowolenie gościa
  • Pozytywnej prezencji i konstruktywnej komunikacji w relacjach zawodowych

Opis stanowiska:

  • Obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości,
  • Zagwarantowanie prawidłowego pobytu gościa w Domu Wypoczynkowym Sopocki Zdrój
  • Obsługa programu rezerwacyjnego
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz tych przychodzących drogą elektroniczną
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług
  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych oraz grupowych
  • Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz uczestnictwo w naszym planie premiowym
  • Szkolenie zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Firmy
  • Elastycznie układany grafik nie kolidujący ewentualnym studentom z nauką
  • Pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze
  • Pracę w gronie Profesjonalistów
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji, w młodym dynamicznym zespole