Prawnik

Branża: Prawo
Pracodawca: Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Tylkowska-Lipieta
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kancelaria Radcy Prawnego w Tarnowskich Górach zajmująca się wszelkimi sprawami należącymi do zakresu świadczenia pomocy prawnej przez radcę prawnego, w tym głównie sprawami gospodarczymi, korporacyjnymi, cywilnymi oraz z zakresu prawa pracy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko prawnika.

OBOWIĄZKI:

Wykonywanie wszelkich obowiązków związanych ze świadczeniem pomocy prawnej przez Kancelarię.

WYMAGANIA:

– wyższe wykształcenie prawnicze lub student IV, V roku,

– wysoka kultura osobista, zaangażowanie, umiejętność organizowania czasu pracy, dokładność,

 – prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem,

 OFERTA:

– ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, kilkuosobowym, ambitnym zespole,

– możliwość zdobycia doświadczenia w wielu obszarach prawa,

– różnorodny zakres spraw,

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

W zgłoszeniach prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez radcę prawnego Katarzynę Tylkowską-Lipieta dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych, prawie cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania bądź żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Opcjonalnie dodatkowo jeśli Państwo chcą, by zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach prosimy o dodanie do powyższej klauzuli:
Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez radcę prawnego Katarzynę Tylkowską-Lipieta również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Kontakt:
ul. Opolska 39/1
Tarnowskie Góry
327683292
Email: rekrutacja.kancelaria@o2.pl