Praktykant/ka w dziale Kadr i Płac

Branża: HR, Kadry
Pracodawca: Farmacol S.A.
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Staż / praktyka
Forma zatrudnienia: Inna

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu – zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Praktykant/ka w Dziale Kadr i Płac

Czym będziesz się zajmować?

-Wsparciem w realizacji bieżących zadań z obszaru „twardego HR”,

-Wsparciem zespołu w kompleksowej obsłudze klientów zewnętrznych
i wewnętrznych,

-Wsparciem w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-placowej,

Powyższe zadania z łatwością zrealizujesz, jeśli:

-Interesujesz się zagadnieniami z zakresu kadr i płac,

-Dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności aplikację Excel,

-Jesteś dokładny, skrupulatny i dobrze organizujesz pracę własną,

-Jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole,

-Chcesz podnieść swoje kwalifikacje.

Co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie?

-Trzymiesięczną bezpłatną praktykę,

-Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

-Przyjazną atmosferę oraz codzienne wsparcie profesjonalnego zespołu,

-Referencje po ukończeniu praktyk,

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul Szopienickiej 77 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Farmacol określone na stronie www . farmacol .com. pl w zakładce KIM JESTEŚMY – STRUKTURA GRUPY KAPITAŁOWEJ moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Kontakt:
Szopienicka 77
Katowice
Email: rekrutacja@farmacol.com.pl