Pracownik Restauracji McDonald’s

Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Balice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Nowo powstająca Restauracja McDonald’s w Balicach, autostrada A4, przy stacji Oreln, za punktem poboru opłat w kierunku Katowic

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju i awansu? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi? Chcesz pogodzic elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami?

Poszukujemy kandydatów na stanowisko – Pracownik Restauracji (możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy).

Obowiązki:Do Twoich obowiązków należała będzie praca w kuchni, obsługa gości, prace porządkowe.Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii – na początku zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia.

Zapraszamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oczekujemy pozytywnego nastawienia do pracy i gości w restauracji.

Kandydaci powinni posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.

Oferujemy stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem, możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego, realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego.

– Uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę),

– elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami (szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.)

– bezpłatne napoje, a także możliwość zakupu posiłów w restauracji, w czasie godzin pracy po bardzo konkurencyjnych cenach,

– kartę Multisport,

– możliwość zdobycia dodatkowego dochodu w ramach aktualnych programów motywacyjnych i konkursów,

– wynagrodzenie do 2 650 zł brutto

Kontakt:
Ruda Śląska
728866626
Email: agnieszka.podobinska@pl.mcd.com