PRACOWNIK OCHRONY – STRÓŻ

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DROG-MOL
Miejsce pracy: Pyrzowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kim jesteśmy

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej „Drog-Mol” z nami bezpiecznie do celu

 Jesteśmy jednym z pierwszych producentów znaków drogowych w kraju. Budujemy naszą markę od 1988 roku a bogaty park maszynowy i wyspecjalizowana kadra pozwala sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie oznakowania drogowego. Obecnie posiadamy certyfikat ISO 9001: 2009 oraz certyfikat CE na oznakowanie pionowe zgodnie z normą PN-EN 12899.

Nie wahaj się, napisz do nas, zasil nasze szeregi i stań się częścią naszej firmy, drogą do wspólnego sukcesu!

OBOWIĄZKI:

PRACA OBEJMUJE m.in. DOZOROWANIE:

-HALI PRODUKCYJNYCH I BUDYNKÓW BIUROWYCH

-SPRZĘTU BUDOWLANEGO, SAMOCHODÓW

-PLACU SKŁADOWEGO

OCZEKUJEMY:

-DYSPOZYCYJNOŚCI

-ODPOWIEDZIALNOŚCI I SUMIENNOŚCI

Zatrudnienie w renomowanej firmie, pracę róznorodną i ciekawą.

Wyślij nam swoje CV– pozwól nam się poznać!