Pracownik lotniska Monachium

Pracodawca: Michał
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: 508967977

Jedna z największych firm handlingowych na świecie zatrudni na stanowisko:

Pracownik płyty lotniskowej

Miejsce pracy :

Lotnisko Monachium MUC

Co firma oferuje :

  • umowa o prace na czas nieokreślony
  • bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy bez pośredników
  • wynagrodzenie brutto 10000 -16000 zł
  • dodatki nocne, funkcyjne, niedzielne, świąteczne, wakacyjne, zmianowe
  • jasna ścieżka rozwoju na poszczególnych stanowiskach
  • zakwaterowanie w pierwszych 6 miesiącach pracy ( dodatkowo płatne )
  • możliwość pracy na jednym z największych i najnowocześniejszych lotnisk w Europie w firmie obsługującej lotniska w ponad 50 krajach na świecie
  • możliwość „zjeżdżania” do Polski co miesiąc, nie wliczając urlopu

Wymagania :

  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( preferowany niemiecki )
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w weekendy i święta
  • zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki

  • załadunek i rozładunek bagażu/cargo z i do samolotu
  • obsługa pojazdów i sprzętu lotniskowego

Jeśli szukasz ciekawej pracy w której dużo się dzieje, innej niż wszystkie, to ta praca jest dla Ciebie !

Zaczynając od bazowego stanowiska, awansujesz kolejno na Headloadera i Ramp Agenta

Nie potrzebujesz doświadczenia, nabędziesz je u nas po pakietach szkoleń i podczas codziennej pracy, wystarczy tylko motywacja i chęć do pracy !

Nie chcesz przeprowadzać się na stałe do Niemiec? Nie ma problemu ! Co miesiąc będziesz miał możliwość „zjechania” do rodziny i przyjaciół na parę dni. Aż 10 lotów dziennie do Gdańska oraz innych Polskich miast.

Obawiasz się o swój niemiecki lub angielski? To nie negocjowanie milionowych kontraktów w obcym języku tylko prosta i schematyczna praca.

W Firmie pracują ludzie z ponad 20 krajów ( w tym sporo Polaków ).

Zainteresowany?

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

+48 508 967 977