Pracownik/ca produkcji żywności

Pracodawca: Work Service S.A
Miejsce pracy: Głubczyce, Bogdanowice, Wódka, Dzierżkowice
Numer referencyjny: B/O/PB/12/18
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3100
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Czym się zajmujemy:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Nasz ważny klient jest producentem żywności.

Praca w systemie 3 zmianowym (zmiany są 8 godzinne).

Zadania:

Obsługa maszyn produkcyjnych.

Pakowanie gotowych wyrobów.

Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Oczekiwania wobec kandydata:

Zręczność, uważność.

Książeczka sanitarno-epidemiologiczna, jest mile widziana ale nie jest konieczna.

Chęć do pracy w przemyśle spożywczym.

Brak przeciwwskazań do pracy w chłodzie (produkcja ciepła i zimna).

Zmotoryzowanie mile widziane.

Warunki współpracy:

Pensja miesięczna: około 2.800-3.100 PLN brutto.

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Bonus przyznawany za dobrze wykonywaną pracę.

Dodatki do stawki podstawowej, zgodne z czeskim prawem pracy.

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Posiłek ze zniżką w zakładowej kantynie.

Możliwość zakupu firmowych produktów w dyskontowych cenach.

Zapewniamy: szkolenie stanowiskowe, obuwie i ubranie robocze.

Zaliczkę można pobrać po przepracowaniu tygodnia.

Pomoc w załatwieniu formalności, oraz opieka koordynatora zapewniona.

Kontakt:
Gwiaździsta 66
Wrocław
571406548
Email: pawel.bialas@workservice.pl