Pracownik biurowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service S.A.
Miejsce pracy: WARSZAWA
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1877
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obowiązki

  • weryfikacja i segregacja dokumentów w formie papierowej i w formie word,
  • dokonywanie zmian na kontach klientów – np. weryfikacja nazwiska, daty urodzenia, pesel,
  • praca odbywa się na ul. Łubinowej  jest możliwość skorzystania z transportu służbowego, który zabiera pracowników z dworca Wschodniego, Wileńskiego oraz ul. Naczelnikowskiej.
  • wynagrodzenie 2600 brutto/miesiąc – ok. 1877 zł netto/miesiąc,
  • praca jest od pon. do pt. w systemie zmianowym: 6:00 – 14:00, 7:00 – 15:00, 14:00- 22:00, 15:00 – 23:00,
  • Umowa o pracę tymczasową.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra obsługa komputera – biegłe pisanie na klawiaturze,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • praca od pon. do pt. w systemie zmianowym: 6:00 – 14:00, 7:00 – 15:00, 14:00- 22:00, 15:00 – 23:00,