Praca z klientem / Centrum Miasta / Wolne Weekendy / Godz. Biurowe

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polska Press Bydgoszcz
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3050
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Polska Press Grupa

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. 

Z tytułami prasowymi jesteśmy obecni w całej Polsce gdzie wydajemy 20 dzienników regionalnych m.in. Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości Toruńskie.

W związku z rozbudową działu poszukujemy ambitnych, kreatywnych i komunikatywnych osób. 

Na stanowisko : Doradca ds. Kontaktu z Klientem 

Zadania:

– współpraca z nowymi i stałymi Klientami

– przedstawianie rozwiązań reklamowych

– doradztwo dla nowych i stałych Klientów

– udział w przygotowaniu dodatków tematycznych (np. dotyczących zdrowia, kulinariów, motoryzacji, nieruchomości, wnętrzarstwa) ukazujących się na łamach Dzienników 

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie

– łatwość nawiązywania kontaktów

– komunikatywność

– otwartość na nowe wyzwania

– stałe godziny pracy: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, żadnych nadgodzin)

– przejście na umowę o pracę maksymalnie po 3 miesiącach z możliwością skrócenia tego czasu do 2 miesięcy

– liczne konkursy z nagrodami (m.in. karty przedpłacone / bilety do kina/ wyjścia do restauracji/ escape room/ wcześniejsze wyjścia z pracy i wiele innych) 

– jasne zasady co do zatrudnienia, pensji i premii: zawsze zagwarantowana podstawa + premie + bonusy

– profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu produktu i technik sprzedaży 

– stabilne zatrudnienie z realną możliwością AWANSU

– opiekę merytoryczną oraz wsparcie doświadczonych Trenerów Sprzedaży 

– pracę w samym centrum Bydgoszczy (10 minut na pieszo od dworców PKP i PKS).

 

Wysałnie swojej aplikacji zamjmuje 3 miniuty – a być może będzie to najlepsza decyzja w Twoim życiu! 🙂 

Informacje dodatkowe:

Wysyłając do Nas swoją aplikację akceptujesz poniższe informacje:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672) przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 240 – pokaż numer telefonu – 8 (dalej: „my” lub „Polska Press”). 

Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa dodatkowych danych, o które zapytujemy w formularzu, wówczas będziemy mogli wykorzystać te informacje w procesie rekrutacji. Ponadto, jeżeli wyrażą Państwo dodatkową zgodę, będziemy wykorzystywać Państwa dane na potrzeby przyszłych rekrutacji. 

W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. 
Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie Informacyjnej dostępnej na w w w. polskapress.pl/pl/kariera/nota. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polska Press Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych żądanych przez Polska Press Sp. z o.o., dla potrzeb rekrutacji. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji*. 

*w przypadku wyrażenia zgody będziemy wykorzystywać Państwa dokumenty aplikacyjne w naszych rekrutacjach mających miejsce w okresie jednego roku od dnia złożenia przez Państwa dokumentów.