PRACA OD ZARAZ w jednym z największych wydawnictw w Polsce

Pracodawca: Polska Press Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Nakło, Szubin, Koronowo, Świecie,
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Opis firmy:Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych.

Z tytułami prasowymi jesteśmy obecni w całej Polsce gdzie wydajemy 20 dzienników regionalnych m.in. Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości Toruńskie.

W związku z rozbudową działu poszukujemy ambitnych, kreatywnych i komunikatywnych osób.
Obowiązki:ZADANIA
– udział w przygotowaniu dodatków tematycznych ukazujących się na łamach dzienników – m.in, dotyczących motoryzacji, zdrowia, nieruchomości, zwierząt, turystyki
– współpraca z nowymi i stałymi Klientami
– przedstawianie rozwiązań reklamowych i doradztwo dla nowych i stałych KlientówWymagania:– wykształcenie minimum średnie
– łatwość nawiązywania kontaktów
– komunikatywność ZAPEWNIAMY
– stałe godziny pracy: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, żadnych nadgodzin)
– przejście na umowę o pracę maksymalnie po 3 miesiącach z możliwością skrócenia tego czasu do 2 miesięcy
– liczne konkursy z nagrodami (m.in. karty przedpłacone / bilety do kina/ wyjścia do restauracji/ escape room/ wcześniejsze wyjścia z pracy i wiele innych)
– jasne zasady co do zatrudnienia, pensji i premii: zawsze zagwarantowana podstawa + premie + bonusy
– profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu produktu i technik sprzedaży
– stabilne zatrudnienie z realną możliwością AWANSU
– opiekę merytoryczną oraz wsparcie doświadczonych Trenerów Sprzedaży
– pracę w samym centrum Bydgoszczy (10 minut na pieszo od dworców PKP i PKS).