Partner projektu internetowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Cezary Chmielewski
Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Płock
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1500
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Inna
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Witam,

oferuję pracę dodatkową jako partner w projekcie ” Internetowe Możliwości „. Zakres zadań obejmuje w nim promocję projektu w Internecie. Jest do idealna propozycja dla studentów, młodych rodziców czy też każdego, kto po prostu chce dorobić do domowego budżetu.

Oferujemy możliwość jednorazowego dorobienia ok 1500zł lub podjęcia trwałej współpracy i regularnego zarabiania 😉 Twoim zadaniem będzie głównie skonfigurowanie systemu i nadzorowanie go, ale spokojnie- nie wymagamy wiedzy informatycznej, każdy otrzymuje pełen pakiet szkoleń w formie wideo 😉

Jedynymi stawianymi przez nas wymaganiami jest ukończenie 18. roku życia, dostęp do Internetu oraz miejsce zamieszkania w Polsce i posiadanie numeru PESEL + znajomość ortografii 😉

Zapewniamy indywidualne doradztwo. Nowy partner trafia do naszej grupy na Facebooku, w której może uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Współpracujemy z polską firmą money2money (  KRS dla chętnych [ nie mogę go umieścic w tym miejscu ], Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy ) posiadającą wieloletni staż rynkowy, profesjonalną i regularnie wypłacającą wynagrodzenie na wskazane konto bankowe. 

Praca jest całkowicie legalna- z dochodów rozliczamy się z Urzędem Skarbowym  ( każdy otrzymuje instrukcję jak zgłosić i rozliczyć zarobki ).

Projekt liczy już ponad 300 partnerów więc mam nadzieję, że dołączysz do nas i powiększysz to grono 🙂

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji napisz do mnie a ja postaram się jak najsprawniej udzielić informacji 😉