Opiekunka dziecięca w żłobku

Pracodawca: Niepubliczny Żłobek Artystyczny "Tańcząca Żyrafka"
Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Niepubliczny Żłobek Artystyczny „Tańcząca Żyrafka” posiada obecnie 3 prywatne, kameralne żłobki na Bemowie. Nasze placówki są wysoko ocenianie przez rodziców a panująca kameralna atmosfera sprawia, że nasi podopieczni czują się tu bardzo dobrze.

Poszukujemy osób na stanowisko Opiekuna. Praca na pełen etat.

Wymagania stawiane kandydatom:

Kwalifikacje formalne:

– wykształcenie dające uprawnienia do pracy w żłobku – pielęgniarskie, położnicze, pedagogiczne w zakresie wychowanie przedszkolne, pedagogiczne w zakresie edukacji wczesnoszkolnej lub pedagogiczne opiekuńczo-wychowawcze, lub ukończone pokrewne kierunki studiów

– lub doświadczenie w pracy w żłobku/klubie dziecięcym, potwierdzone świadectwem pracy/umową cywilno-prawną

– lub ukończony kurs zawodowy na Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym/Opiekuna dziennego

– osoba nie karana za przestępstwa popełnione umyślnie, bez nałogów

– mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Kwalifikacje interpersonalne:

bardzo dobry kontakt z dziećmi, wysokie umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie w powierzone obowiązki, zdolności organizacyjne, mile widziane uzdolnienia plastyczne lub muzyczne.

Obowiązki na stanowisku Opiekuna:

opieka nad dziećmi w żłobku polegająca na: wykonywaniu codziennych czynności z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp. zabawa z dziećmi, prowadzenie zajęć tematycznych dla dzieci w ramach tygodniowych planów zajęć, dbanie o prawidłowy rozwój dzieci, współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do żłobka.

Oferujemy:

pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia,w ramach umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej (do uzgodnienia z kandydatami), możliwość rozwoju zawodowego i odbycia dodatkowych kursów, ubezpieczenie OC i NNW, po okresie próbnym premie uznaniowe.

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSÓB NA STANOWISKO POMOCY OPIEKUNA, NA PEŁEN ETAT LUB 2-3 GODZINY DZIENNIE – OSOBY ZAINTERESOWANE RÓWNIEŻ PROSIMY O KONTAKT W ODPOWIEDZI NA POWYŻSZE OGŁOSZENIE.

Kontakt:
ul.Afrodyty 7
Warszawa
660998628
Email: tanczacazyrafka@vp.pl