Operator/ka produkcji, zapewniony transport.

Pracodawca: Work Service Czech s.r.o.
Miejsce pracy: Racibórz
Numer referencyjny: OM/O/12/AP
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3100
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.

Nasz ważny klient jest cenionym na arenie międzynarodowej producentem rur.

Aktualnie prowadzę rekrutację na stanowisko: Operator/ka maszyn.

Miejsce pracy: Opava.

Zadania:

Łatwa obsługa maszyn oraz sprzętu.
Dbanie o powierzone mienie.
Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:
Uważne wykonywanie obowiązków.
Chęć do pracy.
Doświadczenie w pracy jako operator maszyn jest zaletą, ale nie jest wymagane.

Oferta współpracy:
Wynagrodzenie: około 3.100 PLN miesięcznie brutto.
Kontrankt: czeska umowa o pracę.
Bony żywieniowe.
Bezpłatny, zorganizowany transport do/z pracy.
Dofinansowanie biletów na przedstawienia kulturalne oraz na sport.
25 dni pełnopłatnego urlopu (5 dni ponad standard!).
Pracę w sympatycznym kolektywie.
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy.
Opiekę koordynatora.

Kontakt:
Hornopolní 3308/40
Ostrava
420601311219
Email: paulina.maslowska@workservice.pl