Moderator mediów społecznościowych

Pracodawca: Klient Gratka.pl
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Szukamy ZAANGAŻOWANYCH moderatorów do pracy z naszymi markami w mediach społecznościowych

WYMAGANIA: Znajomość serwisów społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, LinkedIn). Dobre zorientowanie w aktualnych trendach komunikacyjnych. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz perfekcyjna języka polskiego. Doskonała organizacja własnego czasu pracy, punktualność i dokładność. Sumienność, pracowitość i odpowiedzialność.

ZADANIA: Prowadzenie komunikacji marek w mediach społecznościowych: w trybie dziennym 8:00-15:30 lub wieczornym 15:30-23:00 oraz w weekendy. Obsługa programów monitorujących jak Brand24 Przygotowywanie zestawień i raportów.

OFERUJEMY: Pracę z ciekawymi markami. Możliwości rozwoju, również na innych stanowiskach. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia. Pracę z doświadczonymi specjalistami.Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Kontakt:
Grochowska 306/308
Warszawa
Email: praca@f11.co