Młodszy Księgowy

Pracodawca: Biuro Rachunkowe Proefekt
Miejsce pracy: Kaszów

MŁODSZY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Kaszów k.Krakowa

Zakres obowiązków:

·        Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych

·        Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

·        Bieżąca analiza kont księgowych

·        Ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego firm

·        Segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych

·        Inne zadania księgowe

Wymagania

·        wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe, mile widziani studenci bądź absolwenci rachunkowości / księgowości

·        podstawowa wiedza z zakresu księgowości

·        dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

·        bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·        pracę w przyjaznej atmosferze

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź zlecenie

·        możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju kompetencji zawodowych

·        pełne wsparcie podczas wdrażania na stanowisko pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres biuro.proefekt@gmail.com

Składane aplikacje powinny zawierać poniższe oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

608065050