młodsza księgowa/księgowy

Pracodawca: Audyt2Biznes Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Łódź

Młodsza księgowa/Księgowy

Audyt2Biznes to Kancelaria Biegłych Rewidentów świadczących usługi księgowe. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, ludzi z pasją i zaangażowaniem. Posiadamy ekspercką wiedzę i wykorzystujemy ją podczas świadczenia usług dla klientów z kraju i z zagranicy. Obecnie poszukujemy pilnie osoby, która będzie wykonywała rejestrowanie faktur w systemie księgowym w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Zadania:

– wprowadzanie dokumentów księgowych do programu (faktury, wyciągi bankowe),

– układanie dokumentów,

– inne pomocnicze prace biurowe.

Oczekujemy:

– praktyki/stażu odbytego w biurze rachunkowym,

– mile widziane doświadczenie w pracy na oprogramowaniu CDN Optima,

– dyspozycyjności w godzinach przedpołudniowych (8:00 – 16:00),

– dobrej obsługi pakietu MS Office,

– skrupulatności, dokładności i dobrej organizacji pracy własnej,

– nastawienia na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy.

Oferujemy:

– pracę tymczasową w miarę potrzeb kancelarii,

– umowę zlecenia,

– pracę w miłym zespole,

– partnerską atmosferę opartą na indywidualnym podejściu do pracownika.

Kontakt:
Milionowa 55
Łódź
506131545
Email: oferty@audyt2b.com.pl