MAGAZYNIER

Pracodawca: Decora S.A.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Decora S.A.

Decora S.A. to LIDER na rynku akcesoriów do wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how. Tworzymy i dostarczamy produkty dla najbardziej wymagających konsumentów. Dzielimy się doświadczeniem i wyznaczamy trendy. Jesteśmy EXPERTAMI w tym co robimy. Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu.

Poszukujemy ambitnego i pracowitego kandydata na opisanym stanowisku:

Zadania na stanowisku Magazynier:

  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami Klientów
  • obsługa wysyłek i przyjęć wyrobu gotowego
  • transport i składowanie towarów wewnątrz Zakładu
  • wizualna kontrola jakościowa wydawanego i przyjmowanego wyrobu
  • udział w okresowych inwentaryzacjach

Oczekujemy od najlepszego kandydata na stanowisko Magazynier:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • uczciwość, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umowę o pracę
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy
  • kartę Multisport
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • pakiet Opieki Medycznej
  • świeże owoce, pyszną kawę i różnorodną herbatę
  • świetne konkursy i prezenty przy każdej świątecznej okazji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kontakt:
ul. Prądzyńskiego 24a
Środa Wielkopolska
Email: rekrutacja@decora.pl