Kontroler jakości/Specjalista ds. obsługi zamówień Kanban

Branża: Motoryzacja
Pracodawca: Qsense
Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie brutto: 15
Rodzaj pracy: Stała, Staż / praktyka
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Firma QSense powstała z potrzeby dostarczania Klientom wysokiej jakości usług w zakresie kontroli jakości, audytowania produktu, selekcji, naprawy komponentów. Podstawę naszej strategii stanowią wysokiej klasy standardy pracy, a zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Jeśli jesteś studentem, osobą ambitną, chcącą się rozwijać. Interesujesz się szeroko pojętą Jakością/Inżynierią, chciałbyś być doceniana/ny za swój wkład w rozwój firmy  i adekwatnie wynagradzany? Jeśli tak, to firma QSense ma fantastyczną propozycję.

Kontroler jakości / Specjalista ds. obsługi zamówień Kanban
Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

– Kontrola jakości komponentów, zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami;

– Konfekcja materiałów do składowania na magazynie zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami;
– Obsługa zamówień Kanban – konfekcjonowanie materiałów do wydania na produkcję;
– Zamawianie opakowań wymiennych

Wymagania:
– osoba ze statusem studenta (preferowany tryb zaoczny – nie jest to warunek konieczny);
– dyspozycyjność: 5 dni w tygodniu + ew. weekendy (im więcej tym lepiej);

Oferujemy:
– stawki od 15 zł/h, uzależnione od Twojego zaangażowania i dyspozycyjności (im większe, tym wyższa stawka);
– pracę regularną od poniedziałku do niedzieli przez trzy zmiany (6-14, 14-22, lub 22-6);
– wypłatę jednorazowej nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę;
– zdobycie doświadczenia w obszarze kontroli i zapewnienia jakości w branży automotive;
możliwość odbycia praktyk.

Kontakt:
Imbirowa 19
Kiełczówek
885166508
Email: maciej.fron@qsense.pl