Kontroler Jakości / Pracownik Magazynu / Operator Wózka Widłowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: QSense
Miejsce pracy: Wrocław, okolice
Numer referencyjny: 09/2018
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Firma QSense powstała z potrzeby dostarczania Klientom wysokiej jakości usług w zakresie kontroli jakości, audytowania produktu, selekcji, naprawy komponentów.

Podstawę naszej strategii stanowią wysokiej klasy standardy pracy, a zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem.

Jeśli jesteś studentem, osobą ambitną, chcącą się rozwijać. Interesujesz się szeroko pojętą Jakością/Inżynierią, chciałbyś być doceniana/ny za swój wkład w rozwój firmy i adekwatnie wynagradzany?

Jeśli tak, to firma QSense ma fantastyczną propozycję.

W obecnej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości / Pracownik Magazynu / Operator produkcji

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Oferujemy:

stawki od 16 zł/h brutto!!!, uzależnione od Twojego zaangażowania i dyspozycyjności (im większe, tym wyższa stawka);

– umowę zlecenie;

– pracę regularną od poniedziałku do niedzieli przez trzy zmiany (6-14, 14-22, lub 22-6);

– zapewniamy darmowy dojazd do miejsca pracy (okolice Wrocławia);

– wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę;

– zdobycie doświadczenia w obszarze kontroli i zapewnienia jakości w branży automotive;

– możliwość odbycia praktyk.

Zakres obowiązków:

– kontrola jakości komponentów, zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami;

– konfekcja materiałów do składowania na magazynie zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami; – obsługa zamówień Kanban – konfekcjonowanie materiałów do wydania na produkcję;

Szukamy osób:

– pozytywnie nastawionych do siebie i otoczenia;

– ambitnych, zorientowanych na dynamiczny rozwój oraz dostarczanie efektów;

– innowacyjnych, lubiących wdrażać ciekawe koncepcje i rozwiązania;

– komunikatywnych, nastawionych zarówno na pracę w zespole jak i samodzielną;

– wymagających wobec siebie oraz jakości otaczających produktów.

Wymagania:

– osoba ze statusem studenta (preferowany tryb zaoczny – nie jest to warunek konieczny);

– dyspozycyjność: minimum 4 stałe dni powszednie w tygodniu + ew. weekendy (im więcej tym lepiej);