Konsultant SPA

Branża: Uroda
Pracodawca: Planet Beach Polska Sp z o o
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Inna

Planet Beach jest największym na świecie zautomatyzowanym franczyzowym spa, które powstało w 1996 roku w Usa. W chwili obecnej ma już ponad 200 lokalizacji na całym świecie. Jest to innowacyjny koncept spa , który oferuje szeroka gamę zabiegów: masaże, zabiegi na twarz, zabiegi na ciało, automatyczne opalanie natryskowe, wybielanie zębów, hot yoge, terapie czerwonym światłem, solarium.
Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju Planet Beach w Polsce zapraszamy do złożenia aplikacji.
Planet Beach: Wyglądaj dobrze! Czuj się dobrze!
Konsultant Spa
Zakres obowiązków:
Sprzedaż usług i kosmetyków
Obsługa urządzeń spa, dbanie o ich czystość oraz stan techniczny
Obsługa klientów Spa zgodna ze standardami firmy
Dbanie o wizerunek Spa
Utrzymanie porządku miejsca pracy
Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem
Znajomość technik sprzedażowych
Zainteresowania światem spa i weelness
Umiejętność obsługi mediów społecznościowych
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi prostych programów graficznych

Optymizm, uśmiech, pozytywna energia, komunikatywność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane osoby ze statusem studenta

Najlepsze podejście – traktuj pracę tak, jakbyś pracował dla własnej firmy i traktuj klienta tak, jak sam chciałbyś być traktowany!

Oferujemy:

Współudział w rozwoju innowacyjnego automatycznego spa
Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
Elastyczny grafik pracy
Szanse na rozwój zawodowy wraz z rozwojem firmy
CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na wiadomosc w OLX : w temacie wiadomości należy umieścić
Konsultant SPA. ‬‬‬‬‬‬
‪‪Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

‪‪Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Kontakt:
al.gen.wl.sikorskiego 11/24
Warszawa
691502228
Email: biuro@planetbeach.pl