Konsultant ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Salon Sprzedaży PLAY
Miejsce pracy: Salon Sprzedaży PLAY - Brzeziny
Numer referencyjny: POS/1/2017
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza potrzeb i przygotowanie ofert
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie
  • Obsługa posprzedażna
  • Telemarketing

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zaangażowanie oraz samodyscyplina
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Kompetencja komunikacyjna
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
  • Liczne dodatkowe konkursy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku – PLAY