Inżynier automatyk – elektryk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: SKORUT SYSTEMY SOLARNE SP Z O.O.
Miejsce pracy: Głogoczów

Podstawowe obowiązki:

•Projektowanie instalacji elektrycznych, AKPiA;

•Projektowanie systemów automatyki do HVAC,;

•Serwisowanie instalacji elektrycznych i AKPiA;

•Programowanie sterowników swobodnie programowalnych, paneli operatorskich, systemów SCADA;

•Programowanie i konfigurowanie systemów BMS;

•Serwisowanie i naprawa usterek układów automatyki;

•Opracowywanie dokumentacji powykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA;

Wymagania:

•Wykształcenie techniczne kierunkowe;

•Wymagane świadectwo kwalifikacji SEP E do 1kV;

•Umiejętności analityczne i matematyczne;

•Znajomość MS Office, Autocad;

•Mile widziana znajomość protokołów Modbus, Dali, BACnet

•Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem;

•Dokładność, systematyczność;

•Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

•Umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym;

•Czynne prawo jazdy kat. B;

•Umiejętność współpracy w zespole;

•Dyspozycyjność.

Oferujemy:

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

•Pracę przy dużych inwestycjach w obszarze odnawialnych źródeł energii, HVAC, automatyki budynkowej;

•Możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzania kwalifikacji;

•Niezbędne narzędzia pracy;

•Wdrożenie do pracy;

•Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.