INFOLINIA PRZYCHODZĄCA – Pracownik Biurowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Level Work Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2992
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Infolinia Przychodząca/Konsultant
Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów (dobra komunikacja bus, tramwaj i metro)

Opis stanowiska:
• przyjmowanie zamówień z infolinii przychodzącej
• telefoniczna sprzedaż produktów znanych marek
• obsługa wniosków kredytowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy

Warunki pracy:
• atrakcyjna lokalizacja oraz przestronne miejsce pracy, dużo zieleni
• samodzielne, własne, indywidualne stanowiska
• komfortowo wyposażona kuchnia, miejsce relaksu
• praca w zgranych zespołach, miła atmosfera

Oferujemy:
• gwarantowaną podstawę 17 brutto/h
• realny do zrealizowania, motywujący system premiowy (w pierwszych 3 miesiącach na poziomie nawet 2000 zł brutto) oraz konkursy
• przedłużenie współpracy po 3 miesiącach w oparciu o umowę o pracę bądź kontynuacja współpracy w oparciu o umowę zlecenie (do wyboru)
• praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-21, sobota 8-21, niedziela 8-17
• przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę – karta Medicover oraz Multisport

Wymagamy:
• doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży telefonicznej min 2 miesiące
• dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej

DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIE MAMY OFERTĘ PRACY NA INFOLINII WYCHODZĄCE WRAZ ZE SZKOLENIEM I WDROŻENIEM DO STANOWISKA – Wyślij  CV!

Wyślij CV przez portal już teraz !

LEVEL WORK Agencja Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”