Doradca Linii Zdrowia PZU

Pracodawca: PZU Zdrowie
Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

Linia Zdrowia PZU to część PZU Zdrowie, spółki z Grupy PZU, która zapewnia opiekę medyczną ponad 1,2 milionom klientów dzięki współpracy z ponad 1 800 placówkami w 500 miastach. Nowo tworzone Contact Center w Gdańsku, zajmie się obsługą klientów PZU Zdrowie poprzez rozmowy telefoniczne, smsy i maile.

Kanał telefoniczny jest często pierwszą metodą kontaktu pacjentów z ubezpieczycielem. Nasi Doradcy odpowiadają za umawianie wizyt lekarskich i badań laboratoryjnych naszych Klientów. Kontaktują się z przychodniami, badają satysfakcję Klientów ze zrealizowanych usług medycznych oraz udzielają informacji na temat produktów z obszaru opieki medycznej.

Obowiązki:Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności,
a pomaganie sprawia Ci satysfakcję – Pracuj dla Zdrowia!

Jako Doradca powstającej w Gdańsku Linii Zdrowia będziesz:

  • umawiać wizyty lekarskie i badania naszych klientów
  • dzielić się swoją wiedzą o produktach PZU Zdrowie
  • opiekować się naszymi klientami i rozwiązywać ich problemy

Wymagania:Szukamy osób z minimum średnim wykształceniem.
Jeżeli masz doświadczenie w pracy na infolinii, to świetnie!
Jeżeli nie, chętnie nauczymy Cię wszystkiego.W zamian proponujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie z elastycznymi godzinami pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • cykl profesjonalnych szkoleń
  • rodzinną atmosferę

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie:
www.pzu.pl/kariera/pracujdlazdrowia

Kontakt:
Pałubickiego 2
Gdańsk