DORADCA KLIENTA Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MY-COM SP. Z O.O.
Miejsce pracy: WARSZAWA
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

MY-COM SP. Z O.O.

FIRMA MY-COM SP. Z O.O. DZIAŁAJĄCA W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ POSZUKUJE PRACOWNIKA BIUROWEGO ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO MIEJSCE PRACY: WARSZAWA
Zadaniem Naszej firmy jest zapewnienie wsparcia dla podmiotów polskich i zagranicznych w prowadzeniu kontaktów z klientami, w tym również klientami VIP, za pomocą kanałów telekomunikacyjnych takich jak e-mail, telefon, chat i wideo-chat.Firma Nasza, rozszerzając swoją działalność poszukuje współpracowników w swoich nowych oddziałach. Tym razem w oddziale w Warszawie.

Obowiązki:

Oodbieranie korespondencji, maili, telefonów, obsługa sprzętów biurowych
Kontakt z Klientami hiszpańskojęzycznymi pod kątem zleconych zadań
Zdalne, wsparcie techniczne dla Klientów w języku hiszpańskim
Obsługa korespondencji w języku hiszpańskim
Weryfikacja/tłumaczenie dokumentacji ruchowej dla wskazanego systemu z/na język hiszpański
Raportowanie działań w systemie
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Rejestracja zgłoszeń
Monitorowanie zgłoszeń użytkowników

Wymagania:

Biegła znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie, w tym również bezproblemowa komunikacja telefoniczna w języku hiszpańskim
Bardzo dobra znajomość środowiska Windows i MS Office (Excel)
Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie w pracy we wsparciu klienta z zakresu IT lub pracy administracyjnej będzie dadatkowym atutem
Wysoki poziom kultury osobistej
Terminowość
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Umowę o pracę

Konkurencyjne wynagrodzenie

Praca w godzinach 08.00-16.00

Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie działającej na rynku usług IT

Możliwość rozwoju i awansu

Miłą atmosferę pracy

Profesjonalne szkolenia

Pakiet socjalny

Informacje dodatkowe:

PRACOWNIKOM, KTÓRZY SPEŁNIĄ NASZE OCZEKIWANIA ZAPEWNIMY STABILNĄ PRACĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU I AWANSU W MIŁYM SPOKOJNYM GRONIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW. DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW PRZYGOTUJEMY BONUSY I DODATKI.JESTEŚMY ZESPOŁEM LUDZI KULTURALNYCH, SZANUJĄCYCH SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW, ZAANGAŻOWANYCH W PRACĘ I ROZWÓJ FIRMY. PRACUJEMY SOLIDNIE I WYDAJNIE, TEGO SAMEGO BĘDZIEMY OCZEKIWAĆ OD NOWOZATRUDNIONYCH. OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ NA STANOWISKU „DORADCA KLIENTA” PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE SWOJEGO CV (BEZ LISTU MOTYWACYJNYCH, CV Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM I NUMEREM TELEFONU KOMÓRKOWEGO). W TEMACIE WIADOMOŚCI WPISAĆ: „DORADCA KLIENTA – J. HISZPAŃSKIM”