DORADCA KLIENTA – TŁUMACZ J. PORTUGALSKI (BRAZYLIJSKI)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MY-COM SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

MY-COM SP. Z O.O.

FIRMA MY-COM SP. Z O.O. DZIAŁAJĄCA W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ POSZUKUJE PRACOWNIKA BIUROWEGO ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA PORTUGALSKIEGO (BRAZYLIJSKIEGO)

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Zadaniem Naszej firmy jest zapewnienie wsparcia dla podmiotów polskich i zagranicznych w prowadzeniu kontaktów z klientami, w tym również klientami VIP, za pomocą kanałów telekomunikacyjnych takich jak e-mail, telefon, chat i wideo-chat.

Firma Nasza, rozszerzając swoją działalność poszukuje współpracowników w swoich nowych oddziałach. Tym razem w oddziale w Warszawie.

Obowiązki:

 Oodbieranie korespondencji, maili, telefonów, obsługa sprzętów biurowych

 Kontakt z Klientami portugalskojęzycznymi pod kątem zleconych zadań

 Zdalne, wsparcie techniczne dla Klientów w języku portugalskim (brazylijskim)

 Obsługa korespondencji w języku portugalskim (brazylijskim)

– Weryfikacja/tłumaczenie dokumentacji ruchowej dla wskazanego systemu z/na język portugalski (brazylijski)

 Raportowanie działań w systemie

 Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

 Rejestracja zgłoszeń

 Monitorowanie zgłoszeń użytkowników

Wymagania:

 Biegła znajomość języka portugalskiego (brazylijskiego) w mowie i piśmie, w tym również bezproblemowa komunikacja telefoniczna w języku portugalskim

 Bardzo dobra znajomość środowiska Windows i MS Office (Excel)

 Wykształcenie minimum średnie

 Doświadczenie w pracy we wsparciu klienta z zakresu IT lub pracy administracyjnej będzie dadatkowym atutem

 Wysoki poziom kultury osobistej

 Terminowość

 Łatwość nawiązywania kontaktów

 Umiejętność pracy w zespole

 Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

 Umowę o pracę

 Konkurencyjne wynagrodzenie

 Praca w godzinach 08.00-16.00

 Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie działającej na rynku usług IT

– Możliwość rozwoju i awansu

– Miłą atmosferę pracy

– Profesjonalne szkolenia

– Pakiet socjalny

Informacje dodatkowe:

PRACOWNIKOM, KTÓRZY SPEŁNIĄ NASZE OCZEKIWANIA ZAPEWNIMY STABILNĄ PRACĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU I AWANSU W MIŁYM SPOKOJNYM GRONIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW. DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW PRZYGOTUJEMY BONUSY I DODATKI.

JESTEŚMY ZESPOŁEM LUDZI KULTURALNYCH, SZANUJĄCYCH SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW, ZAANGAŻOWANYCH W PRACĘ I ROZWÓJ FIRMY. PRACUJEMY SOLIDNIE I WYDAJNIE, TEGO SAMEGO BĘDZIEMY OCZEKIWAĆ OD NOWOZATRUDNIONYCH.

 OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ NA STANOWISKU „DORADCA KLIENTA” PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE SWOJEGO CV (BEZ LISTU MOTYWACYJNYCH, CV Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM I NUMEREM TELEFONU KOMÓRKOWEGO). W TEMACIE WIADOMOŚCI WPISAĆ: „DORADCA KLIENTA – J. PORTUGALSKI”