Asystent Projektanta

Pracodawca: P.H.U. Elumen
Miejsce pracy: Chorzów
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Stanowisko: Asystent Projektanta elektrycznego

Obowiązki:
– opracowywanie projektów branży elektrycznej w zakresie sieci nN, SN, WN, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej,
– współpraca wielobranżowa przy realizacji tematu,
– kontakty z klientami oraz innymi biurami projektów,
– uzgodnienia z gestorami sieci, inwestorami, gminami,
– inwentaryzacje istniejacej infrastruktury energetycznej.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika lub pokrewne)
– umiejętność obsługi programów komputerowych AutoCAD i pakietu Office
– prawo jazdy kat. B.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy,
– pracę w stabilnej firmie, dysponującej dużą ilością zamówień,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji przy realizacji ciekawych zadań,
– możliwość uzyskania uprawnień projektowych,
– miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Kontakt:
ul. Barska 2/1
Chorzów
601658667
Email: biuro@elumen.pl